RKCZ.COM   &   KOCUR.CZ
| Nepřihlášen | Přihlásit |   
HomePage Novinky Třídní srazy Diskuse Katalog 4 Lůzři Kontakt
::FOTKY::
AustrálieBrunejČeskoČínaFidžiFrancieIndonésieItálieKyprMalajsieNěmeckoNový ZélandRakouskoSingapurŠvýcarskoThajskoVatikánVel. Británie  
Česky   English
Novinky v roce 2006


Novinky za rok:
2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999

26.11.2006
Jen kratke vysveteleni ke katalogu. Tento online katalog je od tohoto mesice jediny a tudiz vzdy (min. 1x tydne) aktualizovany katalog co vlastnim.

25.11.2006
Po aktualizaci fotek jsem se taky podíval na katalog a výrazně ho předělal. Filmů už je tam přes 700, takže jsem to trochu zjednodušil a taky prolinkoval s filmovými servery CSFD.cz a IMDB.com.

12.11.2006
Wow! Půl roku mi trvalo než jsem přemohl svou lenost a konečně aktualizoval tyto stránky... Takže co přibylo ve fotogalerii… Vzal jsem to postupně, doplnil, co chybělo, takže abyste to měli trochu těžší tak jelikož je vše řazeno chronologicky, ne vždycky musí být novinky nahoře… Začíná to Dalším grilováním na Shelly Beach, dále Central College – Danova Party, Bartova narozeninová party, Námořní muzeum v Sydney, Fotbalový Worldcup 2006 a poslední (zato nejlepší) dovolená na Fidži. Vše najdete v sekci Austrálie.
Úspěšně jsem ukončil další semestr na univerzitě, právě dnes mi končí prázdniny a od zítřka to bude přesně 13 týdnů, co mě dělí od bakaláře... Tento letní semestr je nepovinný, dobrovolně jsem se tedy vzdal skoro 5měsíčních prázdnin a radši budu studovat, abysme pak měli víc času na cestování. Kromě dalšího, ale o to víc důkladnějšího okruhu kolem Austrálie doufám zavítáme i do dalšího kontinentu, pravděpodobně to vypadá na průzkum Malajsie a Singapuru. Ale to až zas příště…

26.04.2006
Přidal jsem 120 nových fotek z naší "expedice" do Tasmánie na začátku tohoto roku. Úžasný místo s krásnou přírodou, spoustou zvířat a skoro žádnými lidmi. Vybrat 120 fotek znamenalo těžkou práci, protože celkem jsme jich nafotili kolem 2500! Dál je tady 18 fotek ze svatby mých kamarádů, které jsem kvůli jejich slabší angličtině a z pověření pana oddávajícího sám česky oddal :) Bohužel nemám moc času, takže jsem tentokrát vypustil popisky k jednotlivým fotkám, snad je časem doplním. Tento týden mi přišlo z Central College, že jsem ji úspěšně ukončil, takže si do sbírky certifikátů a diplomů můžu přidat další - Diploma in Information Technology (Multimedia Integration). Nezahálel jsem a místo prádznin jsem začal studovat na Central Queensland University, obor Multimedia a díky tomu, že mi z college uznali hodně předmětů by ze mě mohl být bakalář už za necelý rok. Tak tolik novinky pro první kvartál :)

23.03.2006
Je to k až k nevíře, ale koukám, že poslední fotky na webu jsou víc než 8 měsíců starý... Takže jsem se dneska překonal a konečně jich cca 120 nových přidal. Jsou to především výlety v okolí Sydney a zejména doporučuju shlédnout dokumentaci z mistrovství světa v kanoistice - uvidíte na nich spoustu mistrů světa v pivním i jiném opojení :)

07.03.2006
Ještě než se v galerii objeví fotky za posledního půlroku, zprovoznil jsem v katalogu i vyhledávání mp3ek. Obsahuje cca 14,5 tisíce skladeb...

27.02.2006
Konečně jsem dokončil kompletní změnu svých stránek! Vyměnil jsem webhostingovou společnost a současně veškerý kód přepsal z ASP a MS Access do PHP a MySQL. Teď když to mám konečně hotový, můžete se brzo těšit na stovky nových fotek, už se na tom pracuje :)

14.01.2006
Velká aktualizace Katalogu! Přidáno 92 filmů včetně kompletní série 20 dílů Jamese Bonda. Opraven bug s nesprávně se zobrazující diaktritikou.